Касиер на бензиностанция

Ние сме компания с повече от 20 години опит в търговията с течни горива и основната ни цел винаги е била да предоставяме услуги с безупречно качество за нашите партньори и клиенти. Знаем, че за да поддържаме този стандарт се нуждаем от служители с висока мотивация и ангажираност към работния процес. Това ни кара да ценим високо индивидуалния принос на всеки служител и да подпомагаме неговото развитие. С ясното съзнание сме, че служителите са най-ценният актив за компанията.
В момента търсим Касиери на бензиностанция за нов наш обект в гр.Пловдив, ж.к.Тракия. Бензиностанцията е с денонощен режим и работата е на 8-часови смени, но е възможна и работа само дневни смени. Предлагаме постоянна работа на пълно работно време с безсрочен трудов договор при спазвания на всички изисквания на Кодекса на труда.
Отговорности:
• Работа на каса
• Цялостно обслужване на клиентите
• Поддържане на обекта
Изисквания:
• Лоялност, отговорност и желание за дългосрочна съвместна работа
• Позитивно отношение към фирмата, работата и клиентите
• Средно образование
• Компютърни умения
• Умения за работа в екип
Ние предлагаме:
• Стартово месечно възнаграждение 1300лв. бруто
• Бонуси при изпълнение на допълнителни цели
• Отличен работен климат
• Оценяване според положените усилия
• Обучения за повишаване на уменията
• Безсрочен трудов договор
• Пълно спазване на трудовото законодателство
Очакваме Ваша автобиография със снимка до 15.07.2022г.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби