КАСИЕР НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ "ГАЗПРОМ" бул. Васил Априлов 95А

Няма описание

ОТГОВОРНОСТИ:
- обслужване на клиентите на касата
- подреждане на стоки в магазина
- презентиране на стоки, масла и др.
- хигиена на работното място
- работа с касов апарат
- изготвяне на отчети
- издаване на фактури и касови документи
- материално отговорно лице, отговаря за паричните наличност и движения в касата, извършва периодична инвентаризация на стоките в обекта, съгласно вътрешните правила и процедури на Дружеството
- изпълнява задължения подробно изброени в длъжностната характеристика;
 Работи се на смени: дневна, нощна и два почивни дни, твърда заплата + бонуси
- гъвкав график - 12-часови смени 15 дни в месеца,
- възможност за допълнителни смени срещу допълнително заплащане,
- трудов договор с пълни осигуровки и редовно изплащане на заплатата в началото на всеки изработен месец
- възможности за професионално развитие,
- фирмено обучение
- фирмено работно облекло,
ИЗИСКВАНИЯ:
- възможност за работа на смени;
- средно образование ;
- умение за работа в екип;
- добри комуникативни умения
 Ако проявявате интерес за длъжността, моля свържете се с нас на телефон: +359885169664

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби