Касиер - фактурист

Софинпорт ЕООД е фирма занимаваща се дистрибуцията на бързооборотни хранителни продукти.
За офиса ни в град София търсим да назначим Касиер-фактурист.
Държим на качествена дистрибуция, точност и коректност с нашите клиенти. Стараем се да изградим професионален екип фокусиран върху фирмените цели и стандарти.
Влагаме време и усилия, за да развием и усъвършенстваме знанията и уменията на нашите служители. Мотивираме екипа си да постига изключителни резултати.
Вярваме, че хората, които работят за нас са двигателя на нашия успех.
Отговорности за длъжността:
- Администрира продажбите и доставките в конкретния офис;
- Извършва касови операции;
- Изготвяне на текущи отчети и справки;
Изисквания към заемащия длъжността:
- Компютърна грамотност – много добри умения за работа с офис пакет – WORD и EXCEL;
- Опит в работата с първични счетоводни документи;
- Отговорно отношение към поставените задачи;
- Възможност за работа в напрегната и динамична среда;
- Опит на подобна позиция се счита за предимство;
- Комуникативна и приятна личност.
Ние предлагаме:
-Трудов договор се склучва със Софинпорт ЕООД
- Работа в утвърдена и развиваща се компания;
- Работа в предизвикателна и динамична среда с млад и амбициозен екип;
- Предложението за вакантното място важи целогодишна работа
- Работа на смени
Ако това предложение Ви интересува, моля изпратете своята автобиография, като отбележите референтен номер на позицията, за която кандидатствате.
Първоначалния подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати.
Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности