Камериер/ка

Четиризвездният хотел Landmark е най-новият и луксозен хотел в гр. Пловдив, отличаващ се с уникалната си локация, архитектура и стил. Намира се в най-красивия район на града, до старта на Олимпийския гребен канал. Хотелът  e с уникален авторски дизайн, изискан ресторант, просторен лоби бар, конферентни зали, СПА център, фитнес, открит басейн. Ако считате себе си за креативна личност, отговаряте на обявените изисквания и имате мотивация за развитие, ще очакваме Вашата кандидатура.

Четиризвездният хотел Landmark е луксозен хотел в гр. Пловдив, отличаващ се с уникалната си локация, архитектура и стил. Намира се в най-красивия район на града, до старта на Олимпийския гребен канал.
Изисквания:
• Средно образование;
• Добри обноски, прецизност в работата;
• Комуникативност и способност за работа в екип;
Основни задължения:
•Поддържа хигиената в определените обекти или помеще­ния.
•Подменя постелъчния инвентар, пердета, хавлии и посуда.
•Зарежда с хигиенни материали и рекламно-информационни брошури.
•Участва при почистването на общите части.
Ние предлагаме:
• Трудов договор с осигуровки
• Много добро възнаграждение
• Пет дневна работна седмица
Ако проявявате интерес, моля кандидатствайте с подробна автобиография, актуална снимка и телефон за обратна връзка.
Всички документи на кандидатите се разглеждат при строга конфиденциалност.
Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм