Камериер/ка в бутиков хотел

Няма описание

Хотелът се намира в Пловдив на ул. Отец Паисий 13, на крачка от Главната улица. Стаите и апартаментите са общо 14.
Задълженията включват:
- Почистване на хотелски стаи
- Зареждане с консумативи и мини-бар
- Съобщаване за повреди
- Почистване на общи части, лоби, зала за събития, градина, покривна тераса
- Смяна на спално бельо и кърпи и водене на отчетност за наличността им
Изисквания към кандидатите:
- Опитът като камериер/ка в хотел е предимство за кандидатите;
- Работата изисква физическа издръжливост, дискретност и любезно отношение към гостите;
- Умение за работа в екип, колегиално отношение, готовност за гъвкаво работно време;
- Отговорно отношение към материалната база, оборудване и консумативи;
Моля, да се обърне внимание на тези характеристики и да ценим взаимно времето си.
Ние предлагаме:
- Трудов договор с осигуровки
- Възможност за допълнително възнаграждение за положен извънреден труд и бонуси за добре свършена работа
- Работно облекло
- Карта за градски транспорт
- Обучение
Хотелът не е голям. Работата е интензивна, с малък екип и се изисква сериозна ангажираност.
За подробности: 0889 44 77 44

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм