Хотел Вега София / КАРГО ЕР ООД logo

КАМЕРИЕР/КА

Няма описание

В Хотел "ВЕГА София" бихме искали да увеличим екипа си с позитивни, усмихнати, приветливи хора, които да изпълняват една от най-важните позиции - камериер/ка.
Ако вярваш, че отличното обслужване на гостите е важно, че с твоята работа можеш да допринесеш всеки един гост в хотела да се почувства като у дома си, то ти си нашият идеален кандидат.
Твоите основни задължения ще включват:
* почистване на гостенските стаи - оправяне на легла, почистване на банята, зареждане с консумативи, изхвърляне на боклук и други, съгласно стандартите на хотела;
* полагане на грижи за вещите на гостите в стаята и техните специални изисквания по време на престоя им, съгласно стандартите на хотела;
* почистване на общите площи на хотела, при необходимост (извършването на тази работа е алтернативно на почистването на стаи по предходната точка, в зависимост от графика и разпределението на работата в хотела);
* подпомагане на служителите в перално стопанство, при необходимост
От теб очакваме:
- истинско желание за работа;
- усмивка и добро настроение;
- добра лична хигиена;
- готовност и желание за работа в дамски колектив;
- опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
Ние предлагаме:
- трудов договор;
- работни смени от по 8 часа, при пет дневна работна седмица, по личен график;
- обяд, кафе и вода;
- персонализирана карта за цялата градска транспортна мрежа на гр. София;
- работно облекло и обувки, които се перат в хотела;
- възможност за командировка в чужбина, за период до 30 дни наведнъж, на ротационен принцип, за която се заплащат командировъчни в размерите, съгласно Наредбата за командировки в чужбина и трудовото възнаграждение;
- основно възнаграждение от 1300 лева, към което се добавя клас прослужено време; извънреден и празничен труд ако има такъв, както и ежемесечен бонус, както е описано по-долу;
- ежемесечен бонус, съобразно личния принос за добре свършената работа;
- обучение на стандартите на хотела.
Кандидатите следва да изпратят кратко лично представяне със снимка и телефон. Моля, в документите за кандидатстване да не се предоставя адрес - настоящ или постоянен, ЕГН, както и да не се описва място на придобиване на квалификация, а само вид и степен. Информация относно квалификация ще бъде представена от кандидатите, поканени на интервю, лично на интервюиращия.
Само с одобрени по документи кандидати ще се проведат интервюта.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм