КАМЕРИЕР/КА

Строителство, реконструкция, ремонт и поддържане на пътища, пътни съоръжения, градски комуникации и инфраструктурите около тях, проектна, инженерингова и търговска дейност; производство на инертни материали; производство на бетон и вибропресовани цветни и сиви бетонови изделия; услуги с всички видове строителна и друга техника; превоз на товари.

Изисквания към кандидатите:
- Отговорна и енергична личност
- Добри комуникативни умения и работа в екип
- Опит на подобна позиция е предимство
- Спазване на общо фирмени стандарти
- Завършено средно образование
Основни задължения:
- Поддържа хигиената в определените стаи (обекти) или помещения.
- Подменя спално бельо и хавлии.
- Зарежда с хигиенни материали и рекламно-информационни брошури.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
Ние предлагаме:
- Трудов договор
- Коректно и навременно заплащане
- Осигурена униформа
- 8-часов работен ден
- Целогодишна заетост

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности