Калкулант

Няма описание

Четири-звездния хотел "Роял СПА" - гр.Велинград
търси да присъедини към екипа си високо мотивиран и отдаден на работата си професионалист, който да се присъедини към нашия екип на позиция:
- КАЛКУЛАНТ
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Добра компютърна грамотност, работа с хотелски и складов софтуер Clock е предимство
- Опит с работа в кухня е предимство;
- Трудолюбив, изпълнителен, коректен, да поема необходимата за длъжността отговорност и с желание за развитие в съответната област.
- Стаж на подобна позиция и опит в сектор хотелиерство е предимство.
- Висока степен на комуникативност, организираност и инициативност.
- Личностни качества: приветливост, експедитивност, прецизност и конфиденциалност, умения за работа в екип.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осчетоводяване на първични счетоводни документи
- Участва в извършването на ревизии, калкулации и рецепти на артикули.
- Отчита нередности, ако има такива и ги свежда до знанието на Управител.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа в енергичен екип по стандартите на световния туристически бизнес и с възможност за професионално развитие
- осигурени храна и униформено облекло
- мотивиращо и редовно заплащане
Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете автобиография и актуална снимка.Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

June 10th, 2022

Велинград

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм