Junior Sales Manager

Netpeak е Performance marketing агенция, част от Netpeak Group - една от най-големите агенции за дигитален маркетинг в Източна Европа, която работи в сферата от 2006 г. насам, с повече от 3000 успешни проекта, 9 офиса в 4 държави и над 250 сертифицирани специалисти. Агенцията е с фокус върху промотирането на уеб сайтове, онлайн реклама, CRM маркетинг, уеб анализ, usability, App Store Optimization, Big Data SEO, създаване на бранд имидж и още. Netpeak e eжегоден организатор на конференции за дигитален маркетинг в България, Украйна и Казахстан, както и на годишната конференция за онлайн реклама - Online Advertising Conference.

София

Кратко описание на позицията:
Онлайн маркетинг агенция Netpeak търси асистент в отдел продажби, който има познания в сферата на онлайн маркетинга. Имаме нужда от активен, енергичен и умен човек, за когото трудностите по пътя към целта не са причина да спре, а възможност да намери друг начин, може би дори по-лесен и кратък.
Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция:
- Професионални знания и умения.
- Желателно е владеенето на английски език на ниво Upper-Intermediate.
- Умение за водене на преговори.
- Умение за активни телефонни продажби.
- Умение да слушате и да разбирате клиента и потребителя.
- Способност за правилно и ясно излагане на мислите си писмено без проверка в Google Docs.
Ще бъде плюс:
- Наличие на минимална представа за това какво е SEO и PPC.
- Опит на длъжността “мениджър продажби на услуги” в сферата на онлайн маркетинга.
- Опит в студените продажби.
- Образование в маркетинга или IT сферата.
Функционални задължения:
- Обработка на входящи запитвания от сайта и телефонни обаждания (топли продажби) — 95%.
- Изграждане на контакти и взаимоотношения с партньори за съвместна дейност - 5%.
Какво предлагаме на служителя на тази позиция?
- Трудов договор и 20 работни дни платен отпуск.
- Възможност за обучение и развитие: опит и помощ от служителите ни, помощ в професионалната адаптация, обучение от куратор по време на изпитателния срок.
- Затворен форум, Уикипедия на Netpeak и собствена библиотека.
- Фирмени събития и забавления.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности