Junior ОПЕРАТИВЕН МЕНИДЖЪР

Няма описание

Компания, развиваща дейност в сферата на разработване на софтуер и консултантски услуги в областта на разработване на проекти финансирани от ЕС, във връзка с развитие и бързо разширяване на дейността, търси за офиса си в София:
Изисквания
- Стриктност при работа с документи;
- Добре развити организационни качества;
- Отлични междуличностни и комуникативни умения;
- Отлична компютърна грамотност;
- Добра езикова култура;
- Умение за работа в динамична среда и изпълнение на задачи с краен срок.
Предимства:
- Завършено висше образование(или текущо следване) в специалности в сферата на финансите и счетоводството, право или бизнес администрация;
- Опит или интереси в бюджетиране и финансов контрол.
Отговорности:
- Обработва, подрежда и съхранява наличната в офиса и в електронна среда документация;
- Подпомага цялостната административна организация на работата в офиса и фирмата.
Компанията предлага:
- Интересна и динамична работа в изключително бързо развиваща се компания с иновативен предмет на дейност;
- Възможност за професионална реализация;
- Отлични условия на труд;
- Работа в приятен екип от млади хора;
- Отлично заплащане;
- Коректни трудови отношения;
- 3(три) дневна работна седмица, с работно време от 10:00 до 16:00 ! (възможност за фискиране на друг часови диапазон, както и за частична работа от вкъщи)
Ако проявявате интерес към представената позиция, моля изпращайте актуална автобиография, не по-късно от 22.07.2022
Моля, посочвайте референтния номер на позицията!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности