Инженер, Строителен Надзор

BrightPoint is a talent acquisition agency based in Sofia, Bulgaria. The company was founded in April 2016 by a team with years of experience in investments and management consulting. Scope of services includes recruitment, talent acquisition and employer branding, in terms of sectors focus is on experts & management and information & communication technologies. Whether you dislike your job or just wonder if there is something better out there, reach out to us. We promise to take up on the challenge of finding you a position that will best suit your unique personality and skills. Wherever you are headed, we want to make sure you will feel happy and valued.

BrightPoint е HR агенция за таланти в различни професионални сфери. Ние свързваме топ служители с най-големите компании в различни сектори и вярваме, че добрата кариера спомага за развитието на едно по-успешно общество. Ние сме сигурни, че всеки човек има талант и може да покаже пълния си потенциал, ако попадне в подходяща и лоялна среда. Стремим се да изградим един свят, където хората отиват с усмивка на работа и даваме всичко от себе си за създаването на отговорни и проспериращи общества.
За наш клиент – една от първите в България инженерно-консултантски фирми, сме в търсене на човек за позицията Инженер, Строителен надзор.
Основни задължения:
• Изготвяне на документация за обекти за законосъобразно започване на строежа;
• Упражняване на надзор по време на строителство
• Правилно съставяне на актове и протоколи по време на строителството;
• Изпълнение на строежите, съобразно одобрените инвестиционни проекти и основните изисквания към строежите, определени в приложение І на Регламент (ЕС) № 305/2011;
• Спазване на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд в строителството, както и недопускане на увреждане на трети лица и имоти вследствие на строителството;
Изисквания към кандидатите:
• Образование в сферата на строителството;
• Познания при разчитането на строителна документация;
• Компютърна грамотност: Microsoft Excel, Microsoft Word;
• Работа с компютър и периферни устройства- принтер, скенер;
• Отговорност;
• Комуникативни умения - работа с клиенти, работа в екип.
Компанията предлага:
• Отлично заплащане
• Постоянен трудов договор на пълно работно време
Ако смятате, че отговаряте на описанието, изпратете ни актуална автобиография.
Ще се свържем само с подходящите кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално.
BrightPoint притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2035/21.04.2016

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби