Инженер поддръжка

Историята на Артемис започва през 2005 година като в момента сме една от водещите фирми за производство на капачки за вино, алкохолни напитки и Bag in Box.Работим с широк географски периметър и сме насочили вниманието си към пазари, в които виждаме възможности за нови щастливи клиенти.Ще продължаваме да правим това което обичаме, оставайки верни на традицията, но и бдително ще следим иновациите и изискванията на пазара!

“Артемис” ООД e частна българо-гръцка компания, oриентирана в производството на широка гама продукти за винарската и хранително-вкусовата промишленост с традиции и утвърдени позиции на международния пазар.
Във връзка с разрастване на дейността и разширяване на производството търсим да назначим мотивиран и отговорен Инженер поддръжка.
Задължения:
• Организира екипа за осигуряване на безпроблемното функциониране на машините и оборудването в компанията
• Извършва текущи прегледи и периодични профилактики на производственото оборудване
• Дава предложения за подобряване на оборудването и процесите, свързани с неговата поддръжка
• Планира и организира ремонт на машините и оборудването
Изисквания:
• Висше техническо образование
• Практически опит в поддръжка на машини в производството
• Отговорно отношение, добра организация и добра комуникация.Работа в екип и организационни умения
Ние предлагаме:
• Възможност да се развивате и израствате в компания с високи стандарти на работа и международен пазар.
• Осигурен служебен транспорт и паркинг за лични автомобили.
• Коректно и редовно заплащане. Пълно осигуряване върху реалното възнаграждение.
• Бонус за обем извършена работа и постигната продуктивност.
• Отлични условия на труд – места за хранене, външен и вътрешен кът за почивка, работно облекло и др.
• Обучение за всеки, който има желание да работи при нас.
• Сигурност и стабилност.
Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита. Кандидатствайки за тази позиция, Вие доброволно предоставяте Вашите лични данни и ние ще ги съхраняваме и обработваме съобразно целите и сроковете на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Шумен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм