Многознаева, Куртажова and Сапунджиева-2009 logo

Инженер-конструктор

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти,  да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на нашият инженерингов екип, търсим компетентен и отговорен инженер-конструктор.
Отговорностите:
• Проектира специфични елементи или продукти.
• Разработва детайлна техническа документация.
• Изготвя технически чертежи и работни файлове за изделия от листов материал и заварени конструкции.
Изискванията:
• Висше инженерно образование.
• Високи умения за работа с CAD програми (SolidWorks, Inventor и AutoCad).
• Отлични технически познания и практически опит в работата с техническа документация.
• Професионален опит поне 3 г. в сродна среда.
• Отлична компютърна грамотност. Работа с MS Office.
• Добри умения за писмена и устна комуникация на английски език.
• Организираност и професионална ориентация към резултатите.
Нашето предложение:
• Предизвикателна работа в динамична и достойна работна среда.
• Мотивиращо възнаграждение.
• Допълнително здравно застраховане.
• Ваучери за храна. Поемане на пътните разходи.

June 10th, 2022

Радомир

Производство