ИНЖЕНЕР - КОНСТРУКТОР

ГЕОПРОДУКТ АД е иновативно и съвременно оборудвано, производствено предприятие.
Дейността на дружеството е производство на диамантени режещи инструменти, машини за сондиране за минната и проучвателната индустрия и части за тях.
Във връзка с развитието на нашият инженерингов екип, търсим компетентен и отговорен инженер-конструктор.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Разработва и проектира нови машини, възли и детайли;
• Изготвя идейни проекти, скици и технически спецификации;
• Разработва и актуализира конструктивна и техническа документация на изделията;
• Ръководи и организира конструкторската дейност;
• Следи за съответствие с приложимите закони и стандарти;
• Отговорност за качеството на документацията и готовите изделия;
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
• Висше техническо образование – машинен инженер;
• Умения за работа с САD програми (SolidWorks, Inventor и AutoCad) и необходимата за длъжността компютърна грамотност;
• Добри познания в областта на механиката и хидравликата;
• Познаване на правилата и стандартите за изготвяне на конструктивна документация;
• Опит в машиностроене /машинно конструиране – предимство;
• Опит в производствена фирма – предимство;
• Отлични технически познания и практически опит в работата с техническа документация;
• Организираност и професионална ориентация към резултатите;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Динамична работна среда и възможност да бъдете в основата на нов проект;
• Мотивиращо възнаграждение.
• Стриктно спазване договореностите между страните;
• Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, гарантираща спокойствие за Вас и Вашите семейства;
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Здравословни и безопасни условия на труд;
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички лични данни, предоставени от Вас ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор, съгласно изискванията на Общия регламент за защита на личните данни (GDPR).

June 10th, 2022

Асеновград

Производство