ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО/QUALITY ENGINEER

Ние сме Human Power BG , компания за подбор на персонал със седалище в гр. София.Ако сте собственик на фирма или мениджър, ние ще насочим Вашите очаквания и изисквания към тези специалисти и потенциални кандидати, така че в крайна сметка да имате човека със съответните знания, умения и опит в екипа си.Като изцяло българска компания, ние познаваме много добре нуждите на българския пазар и сме изключително гъвкави и адаптивни.Помагаме на търсещите работа да напреднат в кариерата си с най-добрите решения за това.Стремим се към поддържане на дългосрочни отношения не само с клиентите, но и с кандидатите ни. За нас е важен индивидуалният подход към всеки един от тях, както и откритата комуникация помежду ни.Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.Не си поставяме лимити. Развиваме услугата си в браншовете, където има най-голямо търсене: производство, логистика, инженерни/ технически специалности, както и ИТ сектора, финанси и счетоводство, BPO (контакт центрове), търговия.Нашите Услуги:Подбор на персонал - постоянни назначения Съдействие с фирмени обучения Безплатни кариерни консултации Salary survey -  проучвания на пазара на труда, заплатите и условия на труд на Вашите конкуренти. Executive Search Назначаване на хора от чужбина/услугата излиза почти безплатна/. RPO - Recruitment Process Outsourcing Нашите ценности:Безкомпромисна бизнес етика Висок професионализъм Прозрачност Гъвкавост Учене през целия живот Съчетаване на добрите практики с иновационни подходи. Социална Ангажираност: В Human Power BG полагаме усилия да градим положително въздействие върху нашето работно място, околната среда и в общностите, в които оперираме. Затова вдъхновяваме нашите служители да се включват в множество инициативи свързани с набиране на средства за нуждаещите се, почистване на паркове и съдене на дръвчета и много други.Това, което сме приели най-присърце обаче е дългосрочната програма за кариерно ориентиране и развитие **Ранна кариера**.Инвестирането в бъдещето на млади таланти е приоритет и мисия за Human Power BG, затова се стараем да бъдем възможно най-активни във взаимоотношенията си с българските училища и университети като им предоставяме множество възможности за стажове, трейнинги и стипендии.Нашата Визия:Съдействаме на всеки талант в България да намери мечтаната работа, да изгради звездна кариера и да следва житейското си призвание. Да вземем активно участие от изграждането на процъфтяващи компании, устойчиви общности и просперираща българска икономика.Талант след талант.>Our Talent is Finding Yours!<

Human Power е компания, която предоставя консултация и подбор на кадри за най-добрите компании в България. За наш клиент - Международна компания със собствено производство търсим - ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ :

  • Мониторинг и отчитане на свързани с качеството ключови показатели за ефективност.

  • Осигуряване на съответствие и подпомагане при спазването на Системата за управление на качеството, свързани със специалните характеристики на продукта и процеса;

  • Участие в разработването и усъвършенстването на Процес FMEA (Анализ на режим на неизправност и ефекти) и Планове за контрол;

  • Осигуряване на ефективни и релевантни планове за контрол и всякаква съответна документация;

  • Разработване на процедури за тестване на продукти (работни инструкции и шаблони), използвани в производството;

  • Попълване на техническа документация, свързана с производствените процеси и продукти;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Инженерно образование;

  • Най-малко 1 година предишен опит на същата или подобна позиция;

  • Много добро владеене на английски език, писмен и устен;

  • Опитен потребител на MS приложения, ERP системи;

  • Много добри комуникативни, проактивни и умения за работа в екип;

  • Опит с различни ISO стандарти;

ПРЕДИМСТВО:

  • Опит в Automotive

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Конкурентно възнаграждение и бонуси въз основа на индивидуалните резултати;

  • Непрекъснато обучение;

  • Възможности за развитие в динамична и нарастваща международна група;

  • Възможности за наблюдение на най -добрите практики и по -нататъшно развитие на вашия професионален опит;

  • Социален пакет /Ваучери за храна, Допълнително здравно осигуряване и др/;

  • Служебен телефон и лаптоп;

  • Работа в сплотен екип от млади специалисти;

  • Възможност за допълнителен платен годишен отпуск;

  • Възможност за покриване на пътни разходи;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим Ви!
0878 344 034

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

June 10th, 2022

София

Производство