ИНЖЕНЕР, КАЧЕСТВО

Няма описание

Шишеджам е една от най-големите фирми в Турция и глобален производител в бизнес направления като плоско стъкло, стъкларски изделия, стъклен амбалаж и стъклени влакна, а също така в областта на содови и натриеви химикали. Шишеджам, която в световен мащаб е един от двата най-големи производители на домакинско стъкло и един от петте най-големи производители на стъклен амбалаж и плоско стъкло днес, е осмият по големина производител на сода в света и световен лидер в производството на хромови съединения.
Оперирайки в в Турция, Германия, Италия, България, Румъния, Словакия, Унгария, Босна и Херцеговина, Руската федерация, Грузия, Украйна, Египет, Индия и САЩ, Шишеджам играе водеща роля в производството на плоско стъкло, стъклени изделия, стъклен амбалаж, химикали, товари за автомобилна индустрия, стъклени влакна, и също така в областите на добив на суровини, енергетика и рециклиране.
Като компания от международен мащаб с над 85 години опит, 22000 служителя, производствена дейност в 14 държави на четири континента и продажби в над 150 страни, Шишеджам продължава пътя си към целта да се превърне в един от тримата водещи световни производители в своите основни бизнес направления.
„Пашабахче България“ ЕАД е част от производствената група „Домакинско стъкло“ на Общността „Шишеджам“ с локация в Република България, град Търговище търси да назначи –
Инженер, качество
Отговарящ на следните изисквания:
* Висше образование по специалност "Мениджмънт на качеството и метрология", "Инженер Химик", "Машинен инженер", "Материалознание" или с подобна насоченост;
* Добро владеене на английски език - минимум В1 по европейската езикова система;
* Компютърна грамотност;
* Обща информация за системата по контрол на качеството, изготвяне и завежданев регистъра на изискваните от системата документи. Осъществяване на дейности в съответствие с тази система;
* Отлични комуникационни умения, организационни умения, както и умения за адекватно намиране на решения;
* Отговорност, прецизност и качествено произвеждане при изпълнение на служебните задължения;
* Познаване на Системите за управление на качеството, квалификация за вътрешен одитор и професионален опит на подобна позиция ще се считат за предимство;
Задължения и отговорности:
* Развива постоянно качествените стандарти, съобразявайки се с изискванията на клиентите в рамките на качествената политика на фирмата и имайки в предвид възможностите на предприятието;
* Определя методите за наблюдение с цел определяне ефективността на Системите за управление на качеството, осигурява координацията между провеждането на наблюденията и действията за корекции при нужда;
* Контролира качеството на изделията, които са краен продукт за клиентите. Отказвайки изделията, които не отговарят на изискванията на клиентите, изследва причините за несъответствието и осведомява съответните отдели за предприемане на действия за предотвратяването им. Изготвя статистически анализ на причините породили несъответствия;
* Развива методите за качествен контрол, отправя предложения към ръководителя си относно изкупуването на нови и развити контролни съоръжения;
* Наблюдава и анализира рекламациите на клиентите . Включва се в дейностите по наблюдение на качествено изпълнение от страна на фирми подизпълнители;
* Извършва проверка и контрол на изделия с СЕ маркировка;
* Подпомага ръководителя си при разпределянето и управлението на персонала в Отдела;
Ние предлагаме:
* Oтлични условия за работа в млад и динамичен екип
* Много добро възнаграждение и допълнителни социални придобивки
* Модерна и професионална работна атмосфера
* Ваучери за храна - 200 лева;
* Допълнителни социални придобивки;
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Търговище

Производство