ИНЖЕНЕР АВТОМАТИЗАЦИЯ НА ПРОИЗВОДСТВОТО

"Тимбарк България" ЕООД е основана през 2005 г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др. Портфолиото на Тимбарк България се простира в пет сектора: сокове, нектари и напитки, разтворими продукти и енергийни напитки, студен чай и натурална минерална вода Велинград. Други водещи марки в продуктовата гама в България са Tedi, Ciao, La Festa, Tiger, Coffeeta и Ekland.

“Тимбарк България” ЕООД е част от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др.
Във връзка с разширяване на производството на минерална натурална вода, компанията търси мотивирани кандидати за позиция:
Инженер автоматизация на производството
Задължения:
• Организира, провежда и контролира правилната експлоатация на електрообзавеждането на машините, в това число за своевременното локализиране и отстраняване на възникнали повреди и последиците от тях;
• Разработва и организира изпълнението на план-графиците за провеждане на технически прегледи и профилактика на електрообзавеждането на машините в цеха;
• Прави заявки за доставка на контролно-измервателна техника, резервни части и инструменти;
• Организира плановите, профилактичните и аварийните ремонти на електрообзавеждането на машините в предприятието;
• Участва в приемането на извършени от външни изпълнители ремонти;
• Установява причините за настъпили повреди и аварии на електрообзавеждането на машините и за последиците от тях;
• Провежда начални и периодични инструктажи по техниката на безопасност на труда и пожарна безопасност.
Отговорности:
• Отговаря за изправната работа и своевременните ремонти на електрообзавеждането на машините;
• Носи отговорност за качеството на извършваната под негово ръководство профилактика и ремонтна дейност и поддръжка;
• Отговаря за спазването на нормативните изисквания и вътрешните правилници и правила за безопасна работа и противопожарна охрана;
• Носи отговорност за незабавното спиране от експлоатация на машините, създаващи опасности за живота и здравето на работниците и служителите или нарушаващи екологичните и ергономичните изисквания и норми.
Изисквания:
• Да притежава образование: Висше техническо, образователна степен инженер с подходяща за спецификата на производството специалност;
• Да има професионален опит: най-малко 3 г. на подобна позиция.
• Да ползва английски език.
• Да има умения за работа с компютър - Microsoft Office
• Да познава програмните възможности на машините с програмно управление.
Какво предлагаме:
• Стабилна и сигурна работа;
• Възможност за развитие в международна компания, лидер на Европейския пазар в своя сегмент;
• Професионално отношение;
• Позитивен и подкрепящ екип;
• Работа с модерно оборудване и съоръжения;
• Добър социален пакет и мотивиращо възнаграждение.
Ако проявявате интерес към обявената позиция и отговаряте на гореизброените изисквания, моля изпратете своя автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД
Очакваме кандидатурата ви!

June 10th, 2022

Пазарджик

Търговия и Продажби