HOTEL RECEPTION AGENT

Саза Тур и част от Radis Group Corporation, която е създадена преди 15 години със седалище в Пловдив, България. Компанията специализира в изграждане и управление на хотелски комплекси  в сегмент среден и висок клас. Ние сме собственици и управляваме 5 хотела с повече от 500 стаи в различни краища на страната. През последните 10 години имаме дълбоки и трайни взаимотношения с водещите световни хотелски вериги, като управляваме нашите хотели по международни хотелски стандарти. Нашата основна цел е да постигнем последователен и устойчив растеж в хотелиерството на територията на страната. Saza Tour is part of Radis Group Corporation, which was established 15 years ago and is headquartered in Plovdiv, Bulgaria. We are a fully integrated hotel ownership, development and operations company - a recognized leader in Bulgaria that has defined and cultivated the ability to achieve consistent, sustainable growth among mid- to large-scale hotels across the country. We current managed portfolio consists of 4 hotels with more than 500 rooms and 1 ongoing project. We have deep and longstanding relationships with leading global hotel brands to manage franchised hotels. Нашите Хотели / Our Portfolio Best Western Premier Sofia Airport Hotel hotelpremiersofia.com Best Western Hotel Expo Sofia hotelexposofia.com Hotel Alba – Sunny Beach alba-hotel.com Star Hotel – Plovdiv starhotel.bg Blu Bay Sozopol - blu-bay.com

Рецепционист за хотел:
Best Western Premier Sofia Airport Hotel

Best Western Hotels & Resorts е международна хотелска верига, която се разпознава с комфортно настаняване, качествени услуги и работна среда на световно ниво, която осигурява за своите служители.
Radis Group управялва хотелите Best Western Premier Sofia Airport Hotel и Best Western Plus Expo Hotel, като Ви предлага възможност да започнете или продължите своята професионална кариера в хотелиерството.

Нашите бизнес хотели в София част от международна верига, са награждавани няколко пъти с призовете:
- Best Hotel in Quality & Service - Best Western Hotels & Resorts 2017 и 2018
- Top 100 Hotels in Bulgaria 2017 и 2018 – Hotel & Tourism Investment Forum HTIF
- Building of the Year 2016
- Gold Prize Best Business Hotel 2016

Основни отговорности:
• Посрещане, настаняване и обслужване гостите на хотела в съответствие със стандарти на веригата
• Извършване на касови и безкасови разплащания, издаване на фактури
• Актуализиране базата данни на хотела, обработване на входящи резервации, кореспонденция
• Предоставяне пълна информация на гостите на хотела относно предлагания продукт
• Приема и обработва индивидуални запитвания и оплаквания на гостите на хотела, свежда ги до знанието на съответния ръководител
• Оперира с робот при обслужване на гостите по стаите.

Предоставяме следното обучение:
∙ Първоначално обучение по стандартите на веригата Best Western Hotels & Resorts
∙ Обучение на хотелски софтуер Fidelio
∙ Обучение като оператор на хотелски робот "Roomy"
∙ Персонално онлайн обучение Best Western University
∙ Cross-training в различните отдели: Резервации, Продажби и Хотелско Домакинство

Изисквания:
• Английски език - говорим и писмен задължително, втори език пожелание
• Fidelio/Opera/PMS системи - предишен опит ще се считат за предимство
• Умения за работа в екип
• Организационни и аналитични умения
• Способност за вземане на решения

Ние предлагаме:
• Трудов договор на пълно рабоно време
• Конкурентно възнаграждение
• Заплащане на извънредни смени и нощен труд
• Бонус процент от всеки walk-in
• Бонус 25 лв. за всеки позитивен коментар при лично споменаване на името ви
• 12 часови дневни и нощни смени (два на два)
• Транспорт от и до метро станция Летище София
• Храна по време на дежурство
• Възможност за настаняване в хотелите, ако служителя не е от София

Моля, изпратете актуална автобиография.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности