Хост/еса

Няма описание

Клуб - бирария в центъра на София търси да назначи хост/еса на непълен работен ден.
Отговорности:
- Посреща, настанява и изпраща клиенти на клуба;
- Отлично знае всички райони на обслужване в ресторанта и спомага дейността на сервитьорите;
- Приема резервации и организира разпределението на клиентите, спрямо свободните места.
Изисквания:
- Усмихнат/а, лъчезарен/на и любезен/на с клиенти;
- Владеенето на английски език е предимство;
- Енергичност и комуникативност;
- Организираност;
- Мотивация за работа;
- Опит за работа с туристи е предимство.
Фирмата предлага:
- Добро възнаграждение;
- Перфектни условия на работа;
- Трудов договор с фирма PROJECT 1857.
При интерес към предлаганата позиция, изпратете автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на среща за интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм