ХЛЕБАР

LOBBI Is producer of premixes for Bakery&Pastry&Ice Cream; Improver for Flour&Bakery; Pastry quality class ingredients; Emulsifier blends and Gels; GRIZLI fruit&fill; GRIZLI Cream&fill; EXTRA Fruit&Jam; Magnum Cocoa cream; Grande Chocolate&Compounds; Seed mixes.LOBBI is a company with a big portfolio of products and partnerships with leading international companies from around the world. We LOBBI import and export ingredients from/to: Europe, Asia, North and South America , Africa.Production locations: Bulgaria.Daughter Sales offices Romania, Greece, Macedonia.We take care to perfect the quality of the products we offer to LOBBI’s customers in order to guarantee the competivenes and the development of their business and to help them reach a more healthier and better way of living.We make sure that we are Very interesting in innovations, that we keep permanent contact with our clients and that we are always available for them.Finally we offer real and flexible solutions to our partners!Оставаме с благодарност към нашите настоящи и бъдещи клиенти и с искреното ни желание за ползотворна и успешна работа.От екипа на ЛОББИ!

КВАС КВАС е символ на уникалния вкус на хляба, истинско качество на продуктите и внимателно отношението към желанията на клиента.
За нашите пекарни търсим да назначим усмихнати, енергични и позитивни хора за следните позиции:
Майстор Хлебари Пекари с опит в печенето на ръчен хляб и закуски.
Верига пекарни търси Хлебари, Пекари за верига пекарни за обектите си!
Подходящите за нас кандидати са хора, за които работата с хора е удоволствие, а доброто и любезно обслужване е начин на работа и мислене.
Изисквания:
- Уменията за правене на хлебарски и сладкарски продукти е предимство.
- Опит и познаване на суровините и машините в пекарната е предимство.
- Опит при : Месене на Хляб, Печене на Хляб, Оформяне на Хляб, Месене и Оформяне на закуски и баници, кекс, соленки .
- Предлагаме обучение, ако нямате опит, но искате да се научите да правите хляб и се чувствате добре в нашия млад екип.
- Опитът в производството на хляб е предимство, но не е задължителен.
- Високо ниво на лична хигиена и добри навици за ред и чистота.
Основни задължения:
- Посрещане и вежливо обслужване на клиентите.
- Предоставяне високо ниво на обслужване - информиране и консултиране за качествата на печивата в нашата пекарна с позитивна нагласа и подход към клиента.
- Следене за търговския вид на предлаганите артикули.
- Подържане на реда и чистотата в пекарната.
- Приемане и подреждане на стоките.
Компанията предлага:
- Възможности за обучение и реализация.
- Редовно месечно възнаграждение.
- Процент от продажбите.
- Работа в екип от ангажирани, компетентни и всеотдайни професионалисти;
- Работно време през деня.
- Възможност за почасова работа на смени.
- Трудов договор и дългосрочна заетост;
- Конкурентно заплащане, осигуровки;
- Обучения и възможност за развитие;
- Работа на смени - 2/2 (подходящо и за студенти).
Ако позицията ни представлява интерес за Вас, изпратете автобиография си с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

June 10th, 2022

Перник

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм