Хладилен техник

Фирма "Колд Тех" ООД  развива своята дейност от повече от десетилетие. Производството е насочено към проектиране и изработване на широка гама хладилни витрини, стелажно оборудване, касови модули и щандмаси за обзавеждане на магазини за хранителни стоки.Разполагаме със собствен сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на призведената хладилна техника, както и сервизно обслужване на външни клиенти.

Фирма Колд Тех ООД набира персонал за производствената си база. Необходими са ни силно мотивирани и енергични хора, които имат амбицията да се развиват и израстват в сферата на производството на хладилно и неутрално търговско оборудване
Основни задължения:
- сглобяване на хладилни агрегати и съоражения, тяхната настройка и пускането им в експлоатация
- диагностициране на причини за неправилна работа на хладилните машини и тяхното отстраняване
- извършване на гаранционен и извънгаранционен ремонт на изработените от фирмата изделия
Изискванията ни към Вас:
- трудов опит: минимум 2г. трудов стаж по специалността
- опит в монтажа, поддръжката и настройката на хладилните машини
- добри технически познания и умения
- сръчност
- мотивация
- минимум средно образование
- работа в екип
- шофьорска книжка –категория В;
Ние предлагаме:
- работа с добри условия на труд
- добро заплащане с реален трудов договор и осигуровки
- редовно и без забавяне изплащане на заплатите
- възможност за бърз растеж на заплатата при повишаване на производителността на служителя.
- добър екип
- постоянна работа
- обучения, свързани с подобряването ефективността при изпълнение на работните
задължения
В случай че имате необходимата квалификация и опит, Моля, позвънете на телефон: 0886/26-16-31
Личните Ви данни ще се обработват при стриктно спазване на законовите изисквания и няма да се предоставят на трети страни.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности