ХИГИЕНИСТ/КА почасово

От създаването си през 1992г фирмата се утвърди като лидер в областта на почистването и поддръжката на хигиената в офиси, магазини, домове, административни сгради, складови помещения, заводски съоръжения, производствени зони обекти с различна специфика.Високото качеството на услугата, която предлагаме, е базирано на дългогодишния ни опит, качествените консумативи, препарати, техника и високия професионализъм на персонала (над 700 служители).

Лукс Клининг Тийм ЕООД - водеща фирма за професионално почистване.
Във връзка с разширяване на дейността ни Фирмата търси :

ХИГИЕНИСТИ/КИ за почистване на наш обект в гр.Перник.

Тел. за връзка: 088 200 7165

Работно време 1 ч. от понеделник до петък.

Отговорности:
- ежедневно почистване на прах;
- измиване на подови настилки;

Изисквания:
- средно образование;
- сериозен, отговорен човек;

Ние предлагаме:
- добри условия на труд;
- трудов договор, осигуровки;
- работно облекло;

тел.088 200 7165

Личните Ви данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Ако проявявате интерес можете да кандидатствате, като изпратите своята автобиография.

June 10th, 2022

Перник

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм