voice_chat
                Възможност за дистанционно интервю logo

ХИГИЕНИСТ/KA

Еnglish Home е лидер в областта на луксозният домашнен текстил и аксесоари за дома.Компанията е създадена през 2008 година с централен офис в Истанбул, Турция.В момента English Home разполага с над 400 магазина на територията на Турция, Украйна, Гърция, Румъния, Полша и разбира се България с търговски обекти в София (6), в Бургас (1), в Пловдив (1), във Варна (1), в Велико Търново(1), в Русе (1) Всички магазини на English Home се намират на топ локации и се отличават с изискан интериор и елегантен аранжимент.Концепцията на марката е вдъхновена от британския "кънтри" стил, както и съчетания от пастелни тонове и изящни флорални мотиви, характерни за ориенталската култура. English Home предлага решение за всеки клиент, който иска да превърне дома си в уютно, стилно и комфортно място. Това е възможно благодарение на предлагането огромно разнообразие от продукти и аксесоари, отличаващи се с изключително високо качество и достъпни цени. Марката се отличава с комбинацията от класическа визия, нежни цветови композиции, висококачествени материали и изключително клиентско обслужване. Нашата мисия: Да направим света едно по-красиво място с нашите продукти, за да се почувстват нашите клиенти като у дома си, дори когато не са!Нашето мото:Нашият дом е и ваш дом! Добре дошли у дома!

ТЕХНИЧЕСКИ СИСТЕМИ И ИНДУСТРИАЛНИ ПЕЩИ ЕООД
търси да назначи - Хигиенист/ка на 12 часа на седмица
Отговорности:
- Редовно и качествено почистване, поддържане в ред помещенията, дезинфекция;
- Сортиране и изнасяне на отпадъците;
- Зареждане на работните и битови помещения с необходимите тоалетни принадлежности и санитарно-хигиенни материали.
Изисквания:
- Предимство: Шофьорска книжка;
- Енергичност, дисциплинираност и сръчност;
- Познания за начините за работа с почистващи уреди;
- Познания за мерките за здраве и безопасност;
- Познания за правилата и инструкциите за работа с различните препарати за почистване;
- Отговорност, лоялност и коректност;
- Комуникативност и умения за работа в екип;
- Спретнат външен вид и самостоятелност;
- Да проявява всеотдайност и организираност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения.
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Добро заплащане;
- Ваучери за храна;
- Добри условия на работа.

June 10th, 2022

Асеновград

Ремонтни и Монтажни дейности