ХИГИЕНИСТ/КА

Няма описание

„Парк хотел Джевана“ намиращ се в гр. Горна Оряховица търси да назначи отговорна личност на длъжност хигиенист/ка ресторантска част, за сформиране на изцяло нов екип.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Коректност, лоялност, самодисциплина, постоянство и енергичност;
- Дискретност, внимание към детайлите;
- Взискателност към хигиената.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Основно почистване и ежедневно хигиенизиране на общите части и санитарните помещения;
- Извършване на дезинфекция в поверените райони, изхвърляне на отпадъци на установените за това места;
- Зареждане на помещенията с необходимите консумативи и материали;
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Безплатно начално въвеждащо обучение;
- Постоянен трудов договор;
- Четири часов работен ден, с възможност за осем часов през летният сезон;
- Осигуровки социални и здравни;
- Твърда заплата;
- Униформено облекло.
Ако Вие откривате себе си в отговорностите и задълженията за дадената позиция, можете да кандидатствате с актуална снимка и биография в Jobs.bg.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Фирмата е администратор на лични данни и всички данни, предоставени от Вас ще бъдат защитени по реда на ЗЗЛД, и ще бъдат използвани само за целите на настоящият подбор на персонал.
Работа в „Парк хотел Джевана“ ЕДНА ДОБРА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАЗВИТИЕ!

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм