ХИГИЕНИСТ/КА

Няма описание

Хигиенист / Хигиенистка в производство
Изисквания към кандидатите:
• Организираност;
• Внимание към детайла;
• Завършено средно образование;
• Експедитивност и изпълнителност;
• Отговорност към поставените задачи;
Задълженията Ви ще включват:
• Поддържане и грижа за хигиената на поверените обекти;
• Спазване на установения работен и технологичен процес;
• Почистване на специализирано оборудване;
Компанията предлага:
• Дългосрочна ангажираност с трудов договор в компания с утвърдени стандарти;
• Добро възнаграждение, което се актуализира всяка година;
• Отлични условия на труд;
• Усмихнат, любезен и услужлив колектив с обща корпоративна култура;
• Възможност за кариерно развитие;
• Работно време от 7:30 до 17:00часа от понеделник- петък
Ще се взимат под внимание само молби и CV със снимка на кандидатите. Може да подадете и лично документи в сладкарски цех”Куманови” гр.Стара Загора , ул.Сърнена Гора 7, кв.Железник
Създаваме добра работна атмосфера като акцентираме върху сплотеността на екипа и професионализма в отношението ни към хората, както и качеството на свършената работа и поставените задачи.
Ще осъществим контакт само с одобрени кандидати. Всички изпратени данни и документи считаме за конфиденциални и ще бъдат разглеждани единствено от ръководството на фирмата.

June 10th, 2022

София

Производство