ХИГИЕНИСТ / СЛУЖИТЕЛ ЗА ПОЧИСТВАНЕ

ВАЛИЯН ООД е създадена през 1999 г. и в момента е водещ български производител на висок клас мебели и цялостно обзавеждане. Ние търсим да назначим ХИГИЕНИСТ / СЛУЖИТЕЛ ЗА ПОЧИСТВАНЕ с опит.
ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Качествено, отговорно и съвестно почистване на фабриката – производствени цехове, канцеларии, санитарни помещения, столова, съблекални, коридори, стълбища и др.
• При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжностната характеристика.
ВРЪЗКИ И ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ
• В ежедневната работа служителят е подчинен на началника на отдел "Производствен цех".
• Във връзка с изпълнение на длъжността взаимодейства с ръководството на предприятието и другите началници на цехове.
ОТГОВОРНОСТИ НА ДЛЪЖНОСТТА
• Служителят е длъжен да спазва утвърдените в предприятието вътрешни правила за вътрешен трудов ред, здравословни и безопасни условия на труд, правилата за противопожарна безопасност и др.
• При изпълнение на своите задължения е длъжен да ползва лични предпазни средства.
УСЛОВИЯ НА ТРУД И ПРОИЗВОДСТВЕНА СРЕДА
• Постоянен трудов договор;
• Социални, здравни и пенсионни осигуровки;
• Осем-часов работен ден от 8:30 до 17:30, с ¾ час почивка за обяд във времето от 12:15 до 13:00 и ¼ час технологична почивка от 15:00 до 15:15;
• Възможност за професионално развитие;
• Твърдо месечно възнаграждение с възможност за авансово и окончателно заплащане при желание на работника и съгласно правилата за работна заплата на предприятието;
• Отлични условия за работа в нова и съвременна фабрика.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
• Образование: средно образование;
• Трудов опит на длъжност хигиенист е предимство;
• Прецизност, отговорност, съвестност, старание, качество и самоинициативност при изпълнение на служебните си задължения;
• Комуникативност и умение за работа в екип;
• Личностни изисквания към изпълнителя: прецизен, отговорен, организиран, сръчен, взискателен, лоялен.
Ако притежавате опит и сте отговорен, взискателен, сръчен и искате да станете част от екипа на българска компания, позната и утвърдена на европейския пазар, кандидатствайте за позиция: ХИГИЕНИСТ / СЛУЖИТЕЛ ЗА ПОЧИСТВАНЕ.
ВАЛИЯН ООД гарантира конфиденциалност на всички изпратени кандидатури на нашите кандидати по смисъла на Закона за защита на личните данни ЗЗЛД. Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Производство