Колев, Шкембова and Васовa-2007 logo

Хигиенист

Компанията се занимава с менажиране на дентални клиники. Медико-дентален център Изгрев се намира в гр. Бургас до кръговото на McDonald's, от страната на кв. Изгрев. Клиниката се помещава в модерна сграда на 3 нива, като съчетава уют, комфорт и функционалност. Към момента, клиниката разполага със следните специалисти: · Протетична дентална медицина · Лицево-челюстна хирургия · Орална хирургия · Ендодонтия · Обща дентална медицина

Добре дошли в Дентален център О.СЕМ!
Нашата мисия е да предоставяме иновативна, достъпна и ориентирана към
пациента дентална грижа.
През последната година, Дентален център О.СЕМ разшири дейността си,
което доведе до нарастване на екипа в няколко етапа. Скоро отваря врати
нова дентална клиника на атрактивна локация в гр. Бургас, между кварталите
Изгрев, Славейков и Зорница. Работим в динамична, но ведра и приятелска
атмосфера.
Търсим кандидат за позицията хигиенист на пълно работно време в
денталния център.
Хигиенистът ще изпълнява следните задължения:
● поддържане на хигиенните стандарти около пациентите и персонала
● поддържане на хигиената във всички работни помещения (кабинети,
стерилизационна, операционна зала и др.) и общи помещения
(рецепция, санитарни възли, коридори, стълбища), като това включва
настилки, повърхности на мебели, техника и др.
● почистване и дезинфекциране на медицинска и дентална апаратура
● зареждане с хигиенни консумативи кабинетите и другите работни,
сервизни и административни помещения
● опаковане и изнасяне на отпадъците от помещенията до съответните
места съобразно изискванията, в това число следене за изхвърлянето
на опасните отпадъци на определените за целта места
● правене на заявка за препарати и помощни средства, необходими за
хигиенизирането на помещенията
● осъществяване на текущ контрол за спазване на хигиенните
изисквания
● ефективно взаимодейства с останалия медицински и
административен персонал
Какво предлагаме?
● Работа в уютна и модерна обстановка в чисто нова дентална клиника
● Работа с динамичен екип в развиваща се дентална клиника
● Сключване на трудов договор за работа на пълен работен ден
● Преференциални условия за лечение в денталния център
● Възнаграждение: 900 лв. нето
Ако смятате, че отговаряте на изискванията и бихте искали да
кандидатствате за позицията, моля изпратете вашата автобиография с
актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности