ГУМАДЖИЯ - ДЕМОНТАЖ И МОНТАЖ НА ГУМИ

Няма описание

ДАНИКА автосервиз и гуми
С години упорита работа днес можем да кажем, че сме една от водещите фирми на пазара. Дейността ни се състои да продаваме нови и втора употреба гуми, така и да ремонтираме автомобили повече от 20 години.
Ако вие сте амбициозни и работливи - кандидатствайте за търсената позиция!
Центърите на Цариградско шосе 112, Кукленско шосе 30 и на бул. Санкт Петербург 61, са оборудвани от последно поколение машини с цел улеснение на механиците и отлична услуга за клиентите!
Ние предлагаме интензивно обучение на новопостъпилите служители и значителни стимули при отлично представяне.
Редовно плащане на изработения труд - БЕЗ ЗАБАВЯНЕ!
За динамичното ни развитие, ние търсим:
ИЗИСКВАНИЯ:
* Способност за работа в екип;
* Динамична личност, с желание за развитие;
* Познания за коли и автомобилни гуми;
* Опит в областта е предимство;
ОТГОВОРНОСТИ:
* Демонтаж,монтаж и баланс на гуми;
* Ремонтна дейност, свързана с автомобилните гуми;
* Отговорност, почтеност и коректност;
* Работно време : Понеделник до Петък от 09:00 до 18:00 , Събота от 09:00 до 14:00;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* ЗА ПРОФЕСИОНАЛИСТИ И ЛОЯЛНИ СЛУЖИТЕЛИ, ЗАПЛАЩАНЕТО, КАКТО И МНОГО ДРУГИ(почивки,бонуси) - Е СПЕЦИАЛНО!
Ако опита и уменията Ви отговарят на профила, описан по-горе, моля изпратете CV с актуална снимка.
Предоставените от Вас данни са лични и подлежат на закрила по смисъла на действащото законодателство. Гарантирана е пълна конфиденциалност.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Благодарим ви!
Тел. за връзка: +359877666767

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби