Готвач/ка с опит - топла и студена кухня

Няма описание

Aquahouse Hotel & SPA***** се намира в центъра на първия български морски курорт Св. св. Константин и Елена, заобиколен от парк с борова гора, само на метри от красивия плаж. Модерната архитектура и елегантността на комплекса са вдъхновени от природата, морските вълни и пясъчните извивки. В Аквахаус Хотел и СПА продължаваме дългогодишните традиции на курорта като морска, СПА и кулинарна дестинация.
Aquahouse Hotel & SPA търси да назначи лъчезарна и комуникативна личност на длъжност Готвач/ка с опит - топла и студена кухня!
Вашите основни задължения и отговорности включват:
1. Участва във всички операции за приготвяне на кухненската продукция;
2. Подготовка на кухненска продукция при спазване на установени технологии, рецепти и грамажи според стандартите на хотела;
3. Изпълнява поръчките съгласно изискванията на стандарта за обслужване на клиентите, за качество и за време;
4. Работа с НАССР и добри производствени практики.
Успешният кандидат за нас притежава:
1. Опит по специалността;
2. Умения за работа в екип;
3. Отговорност към задълженията и задачите зададени от прекият им ръководител;
4. Поддържане добра лична хигиена , хигиена на работното място.
Какво предлагаме ние:
- Отлични условия за работа в просперираща компания;
- Конкурентно възнаграждение;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Осигурено униформено облекло;
- Възможност за кариерно развитие;
- Пълен социален пакет- транспорт, осигурено изхранване.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗДЛ.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм