ГОТВАЧ/КА

  Започвайки дейността си основно с продажби на едро на спортни и ежедневни стоки за България, Глобал Брандс Дистрибюшън разработва своя верига от магазини, следвайки най-високите стандарти. Компанията се разраства значително от създаването й през 1992 г. В момента  оперира повече от 40 търговски обекта в цялата страна. Глобал Брандс е eксклузивен представител на световните марки Philipp Plein, Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, Lacoste, Guess, Liu Jo, GAS, Pepe Jeans, а така също и на марките Bally, Church’s, Michael Kors, Trussardi Jeans, Yamamay, Desigual и други. След повече от 20 години опит, компанията е разработила силно конкурентно предимство със стабилни позиции на българския пазар, което прави Global Brands Distribution желан бизнес партньор.

Фирма „Глобал Брандс Дистрибюшън” ООД търси ГОТВАЧ/КА за свой  обект с модерно съчетание между магазин Scandal и Scandal Lounge Cafe, което дава възможност на клиентите да съчетават пазаруването с почивка.
Обекта се намира в София Ринг МОЛ и е единствен по рода си в България с тази концепция.

Задължения:

• Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно-фирмените стандарти и инструкции
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
• Спазва Правилника за вътрешния ред
• Отлични организационни качества, умение за работа в екип, лоялност, комуникативност и инициативност
• Задълбочени познания по системите за безопасност на храните, както и нормативните разпоредби и изисквания на БАБХ и РЗИ

Изисквания:

• Умение за работа в екип
• Умение за самостоятелна работата
• Енергичност
• Сръчност
• Бързина
• Организираност
• Мотивация за работа

Нашето предложение:

• Фирмено обучение
• Работа на непълън работен ден
  Трудов договор и осигуровки на пълната заплата
• Работа в реална, динамична среда сред млад екип

Можете да изпращате своите кандидатури чрез формата за кандидатстване в сайта.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби