Готвачи - топла, студена кухня и BBQ

Няма описание

Отговорности:
- Спазва изискванията за количеството и качеството на вложените продукти в съотвeтствие с установените рецептури;
- Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешнофирмените стандарти;
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното място;
- Спазва правилата за организация в кухнята.
- Ако си мотивиран и работиш добре, с удоволствие ще те приемем в нашия екип.
Нашето предложение:
- 5 - ДНЕВНА РАБОТНА СЕДМИЦА
- Възнаграждение 1600-2000 лв. Нето
- Фирмено обучение;
- Отлични условия на труд;
- Едно безплатно хранене на ден;
- Работа на смени, подходяща за студенти;
- И не на последно място, реална възможност за кариерно развитие.
Заинтригувахме ли ви? Тогава не се колебайте и ни изпратете своята автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм