Готвачи топла и студена кухня

Верига ресторанти търси да назначи готвачи топла и студена кухня.
Основни задължения:
-осигуряване на качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно-фирмените стандарти и инструкции;
-отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно изпълнява наложения стандарт, рецепти и време за приготвяне и издаване;
-отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
- правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
-поддържа високо ниво на хигиена, касаещо както работното му място, така и собствения му външен вид и работно облекло;
-спазва правилника за вътрешния ред;
Изисквания към кандидатите:
-съзнателна, отговорна и енергична личност, полагаща старание за постигането на високи резултати;
-умение за работа в екип;
-бързина и сръчност;
-мотивация за работа;
-предишен опит се счита за предимство;
Нашето предложение:
-работа в мотивиран и амбициозен екип;
-отлични условия на работа;
-възможност за развитие
-редовно заплащане
-ТД, СО, ЗО,
Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, изпратете ни Ваша автобиография и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за
насрочване дата за интервю.
Моля отбелязвайте за коя позиция кандидатствате.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм