Готвач

Няма описание

"ЛФС" ЕООД търси да назначи за обеден ресторант в района на Центъра Готвач, който да отговаря на следните изисквания:
- Предишен опит - е голямо предимство;
- Желание за работа и мотивираност;
- Опит в приготвяне на големи количества храна, ще се счита за предимство;
- Завършено средно образование по специалността - ТОХ или курс за придобиване на квалификация;
Отговорности:
- Стриктно спазване на изискванията за технологията за приготвяне на храна;
- Използване и спазване на рецептури, грамажа и нормативи за влагане на продукти;
- Отговорност за приготвяне на храната навреме, в съответното качество и правилно разпределение по групи;
- Спазване на изискванията и утвърдената технология на производство, рецептурите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти;
- Правилно съхранение на хранителни продукти и контрол на температурата на хладилните съоръжения;
- Спазване изискванията за хигиена на работното място, съгласно утвърдени инструкции, както и всички изисквания на система за безопасност НАССР
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Петдевна работна седмица
Кандидатите, отговарящи на условията ще бъдат поканени за интервю незабавно. При одобрение - започване на работа веднага!

June 10th, 2022

София

Производство