Готвач - топла кухня

Няма описание

Либърти Фуд Сървисис е кетъринг компания - лидер в сферата на хранителните услуги, корпоративен кетъринг и болнично хранене. Фирмата разполага с най-модерното оборудване в България, което подобрява качеството на приготвената храна и ускорява процеса на работа. За производство на готова храна и кулинария, компанията търси да назначи готвач топла кухня в обеден ресторант, намиращ се в центъра на гр. София
Изисквания към кандидатите:
- Желание за работа и мотивираност
- Добри организаторски умения
- Завършено средно образование по специалността - ТОХ или курс за придобиване на квалификация
- Професионален опит
- Познания на нормативните актове, свързани с организацията и технологията на кулинарното производство
- Кандидати с опит в приготвяне на храна в големи количества или производствени цехове ще имат предимство
Отговорности:
- Стриктно спазване на изискванията за технологията за приготвяне на храна
- Използване и спазване на рецептури, грамажа и нормативи за влагане на продукти
- Отговорност за приготвяне на храната навреме, в съответното качество и правилно разпределение по групи
- Спазване на изискванията и утвърдената технология на производство, рецептурите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти
- Организиране на правилно съхранение на хранителни продукти и контрол на температурата на хладилните съоръжения
- Спазване изискванията за хигиена на работното място, съгласно утвърдени инструкции на ЛФС, както и всички изисквания на система за безопасност НАССР
Ние предлагаме:
- 5 дневна работна седмица на график
- Безплатна храна
- Без нощни смени
Кандидатите, отговарящи на условията ще бъдат поканени за интервю незабавно. При одобрение - започване на работа веднага!

June 10th, 2022

София

Производство