ГОТВАЧ

Няма описание

ГОТВАЧ
Хотелски комплекс Alchemist Residence Von Goldenburg с. Белащица на 2км. от град Пловдив, търси да назначи готвач.
Какво предлагаме:
• Пет дневна работна седмица и осем часови работни смени;
• Осигурен безплатен транспорт от град Пловдив и обратно;
• Осигурено работно облекло и безплатно хранене по време на работна смяна;
• Дългосрочна ангажираност и възможност за професионална реализация в целогодишен хотел;
• Коректно и навременно плащане;
Основни отговорности и задължения:
• Участва в подготовката на готварската продукция;
• Осигурява качествена и навременно издадена храна според фирмените стандарти и изисквания;
• Отлично познава състава , начина и времето за приготвяне на ястията;
• Използва най-добрите практики за безопасност на храните и гарантира , че всички членове на кухненския персонал правят същото;
• Поддържа стандартите за съхранение на храната , ротация , качество и външен вид на продуктите;
• Взима насоки и работи с административния екип на ресторанта ;
• Поема допълнителни задължения в случаите , когато заетостта на хотела е висока;
• Правилно експлоатира и поддържа съоръженията и следи състоянието им;
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място и спазва всички санитарно-хигиенни изисквания;
• Изпълнява стриктно стандартите на компанията , хигиенни и НАССР процедури , вътрешно-фирмените правила и стандарти;
Какво търсим:
• Познания и професионален опит в областта на кулинарията;
• Завършено подходящо образование – средно-специално или средно образование и курс за професионална квалификация ;
• Познаване на хигиенно-санитарните изисквания за приготвяне на кулинарна продукция и правилата за правилно съхранение на хранителни суровини;
• Познания за специфичните кулинарни предпочитания на гости от различни националности – ще се счита за предимство;
• Мотивирана и отговорна личност с желание за работа в екип и стремеж към постоянно усъвършенстване;
• Отговорност, организираност и самостоятелност ;
• Творчество, естетически усет и внимание към детайли.
Ако проявявате интерес и мислите , че отговаряте на условията , моля изпратете вашата автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем с одобрените кандидати.
Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма , освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм