Готвач закуски за хотел

Няма описание

Ако сте усмихнат и позитивен човек с желание за развитие, заповядайте и станете част от екипa на хотел „АСТОРИЯ ГРАНД ХОТЕЛ”
Търсим отговорна и енергична личност, която да заеме позицията на Готвач за закуски в ресторанта на Хотела
Основни отговорности и задължения:
• Прилага и стриктно спазва на фирмените стандарти и добри практики за работа в заведенията на хотела
• Приготвя и издава закуски за гостите на хотела според фирмените стандарти
• Изготвя списък за доставки на необходимите продукти
• Обработва и съхранява стоките, необходими за издаване на закуските
• Изготвя протоколи за издадената продукция на ежедневна база
• Поддържа поддържа хигиената и реда на работното си място
Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за изпълняваните от него задължения
• Отговаря за правилното експлоатиране на материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
• Спазва Правилника за вътрешния ред.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Предходен опит на подобна позиция;
• Подходяща квалификация, познания и умения за приготвяне на закуски в хотел 4 звезди
• Фокус към удовлетвореността на клиентите и внимание към детайла
• Добри комуникативни умения и умения за работа в екип, организираност и отговорност
• Работи се само първа смяна
Ние Ви предлагаме:
• Целогодишна ангажираност, с постоянен трудов договор;
• Атрактивно и редовно заплащане, нарастващо спрямо личните качества и постигнати цели
• Работен график съобразен с нуждите и възможностите на позицията
• Възможност за реализация и израстване в йерархията
• Станете част от най новия 4 звезден хотел в София.
Моля, кандидатствайте по обявата директно чрез бутона "кандидатствай по тази обява", като ни изпратите актуално CV, снимка и актуален телефонен номер за връзка.
Ще се свържем чрез ел.поща /email/ или по телефон, с одобрените за интервю кандидати.
Всички автобиографии ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност
Благодарим Ви за интереса !

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм