ГОТВАЧ

Няма описание

Новоокрития хотел в Пловдив, Хотел "Ърбън", търси да назначи амбициозна и мотивирана личност на длъжност готвач.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- въвеждащо фирмено обучение;
- отлична работна среда и условия на работа;
- мотивиращо месечно възнаграждение;
- работа на смени;
- възможности за професионална развитие;
- трудов договор;
- дългосрочност на трудовите взаимоотношения
ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- участва в производството на готварска продукция.
- спазва утвърдената технология за производство на готварска продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти.
- следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията.
- изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.
ИЗИСКВАНИЯ
- предишен опит на подобна длъжност
- умение за работа в екип
- организираност
- мотивация за работа
В случай, че обявената позиция представлява интерес за вас, моля кандидатствайте с автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм