Готвач топла кухня

Саза Тур и част от Radis Group Corporation, която е създадена преди 15 години със седалище в Пловдив, България. Компанията специализира в изграждане и управление на хотелски комплекси  в сегмент среден и висок клас. Ние сме собственици и управляваме 5 хотела с повече от 500 стаи в различни краища на страната. През последните 10 години имаме дълбоки и трайни взаимотношения с водещите световни хотелски вериги, като управляваме нашите хотели по международни хотелски стандарти. Нашата основна цел е да постигнем последователен и устойчив растеж в хотелиерството на територията на страната. Saza Tour is part of Radis Group Corporation, which was established 15 years ago and is headquartered in Plovdiv, Bulgaria. We are a fully integrated hotel ownership, development and operations company - a recognized leader in Bulgaria that has defined and cultivated the ability to achieve consistent, sustainable growth among mid- to large-scale hotels across the country. We current managed portfolio consists of 4 hotels with more than 500 rooms and 1 ongoing project. We have deep and longstanding relationships with leading global hotel brands to manage franchised hotels. Нашите Хотели / Our Portfolio Best Western Premier Sofia Airport Hotel hotelpremiersofia.com Best Western Hotel Expo Sofia hotelexposofia.com Hotel Alba – Sunny Beach alba-hotel.com Star Hotel – Plovdiv starhotel.bg Blu Bay Sozopol - blu-bay.com

Бест Уестърн Плюс Хотел Експо София търси служител за позицията готвач топла кухня, който да се присъедини към екипа от професионалисти на комплекса.

 Основни изисквания:

• Добри познания в топла кухня;
• Опит на подобна позиция;
• Инициативност, познаване и прилагане на системите HACCP и ДПП;
• Комуникативност и умения за работа в екип;
• Готовност и желание да се обучава съгласно изискванията и стандартите на фирмата;

Отговорности:

• Отговаря за качеството на приготвяната храна по зададени рецепти.
• Приготвя цялостно храна за банкетни мероприятия и а ла карт.
• Контролира качеството на стоките, в това число: търговски вид, технология за приготвяне, спазване на срока на годност.
• Усъвършенства стандартите на обслужване и спазва хигиенните изисквания за обекта.
• Приема стока от доставчици и преглежда наличните документи към нея.

Ние предлагаме:

• Целогодишна заетост в хотел Експо;
• Заплащане на извънреден труд;
• Трудов договор;
• Изхранване по време на смяна;
• Работа на смени 2/2, 12 часови смени'
• Работа в утвърден екип;

За обявата

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм