ГОТВАЧ ТОПЛА КУХНЯ

Няма описание

Хотел "Люляк" в к.к. Златни пясъци търси да назначи амбициозни служители на позиция готвач топла кухня.
Изисквания към кандидатите:
- Образование – висше или средно с квалификация за готвач,
- Задължителен трудов опит по специалността;
- Познаване на нормативната уредба и стандарти за работа в кухня;
- Отговорност, лоялност, умение за работа в екип.
Основни задължения:
- Организира цялостната дейност в топла кухня;
- Контролира качеството и с какви продукти се приготвят ястията;
- Поддържа висока производствена и лична хигиена на работното място;
- Изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.
Ние Ви предлагаме:
- работа на 8 часови смени;
- конкурентно възнаграждение;
- социален пакет- работно облекло, транспорт, осигурено изхранване по време на смяна, настаняване за служители, които не живеят в гр.Варна
Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете детайлна автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Може да се свържете с нас и на тел: 0887377345

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм