ГЛАВЕН ИНЖЕНЕР

Ние от Open Mind Management Ltd. сме експерти в управление и оптимизиране потенциала на човешките ресурси във фирмата. Нашата цел са реални и измерими резултати за клиента.Нашата дейност обхваща следните направления:Селекция, подбор на отговорни и мотивирани служители Вътрешен анализ и оптимизиране на човешките ресурси в структурата на фирмата Фирмени курсове и индивидуални обучения за повишаване на ефективността във фирмата Нашата мисия е да помагаме на българските фирми да постигат висока ефективност и бизнес растеж.

Имате опит в техническото обезпечаване и поддържане на производствените мощности в предприятие от хранителната промишленост и търсите ново предизвикатество за развиване на управленския си потенциал във водеща българска компания?

Предлагаме Ви реална възможност за професионална реализация като Главен Инженер производство.

Наш клиент, компания с над 60-годишен опит в производството и износа на висококачествени консервирани плодове и зеленчуци, търси Главен Инженер за производствената си база в гр. Сливен, заемаща площ от 70 хил. кв. м. (20 хил. кв. м. закрита площ).

Компанията предлага:

  • Условия да развиете напълно своя личен и професионален потенциал в утвърдена на световните пазари компания;

  • Дългосрочен ангажимент на постоянен трудов договор;

  • Много добро месечно възнаграждение с материално стимулиране, обвързано с резултатите в работата;

  • Работа в динамична среда с екип от професионалисти;

  • Въвеждащо обучение в работата;

  • Фирмен телефон;

  • Други допълнителни придобивки

Основни задължения на Главния Инженер:

  • Техническо обезпечаване на производствения процес;

  • Осигуряване изграждането на нови производствени мощности в предприятието;

  • Планиране и организиране на прегледите, изпитанията и профилактичните ремонти на механичното и технологично оборудване;

  • Водене и съхраняване на производствено-техническата документация;

  • Организиране на монтажа и изпълнението на ново оборудване;

  • Контрол на техническата изправност на използваните в предприятието машини, апарати и съоръжения;

  • Допускането до експлоатация на производствени машини и съоръжения след техническо обслужване, модификации или отстраняване на повреди;

  • Организиране на отстраняването на повреди и неизправности на машини и съоръжения;

  • Вземане на решения за прекратяване експлоатацията на производствените машини и съоръжения;

  • Следене за правоспособността и квалификацията на операторите и работниците на производствените машини и съоръжения;

  • Обобщаване на производствените резултати и предлагане на мерки за увеличаване ефективността на производството;

  • Организиране на изпълнението на програмата за подготовка на техническия персонал;

  • Разработване предложения за указания и инструкции за безопасна експлоатация на машини и съоръжения;

  • Участие в подбора на персонал и предложения за назначаване, преназначаване и освобождаване от длъжност на служителите от отдела;

  • Организиане на извършването на обучения и инструктажи съгласно изискванията;

  • Контролиране спазването на нормативната уредба за безопасност и здраве при работа, за противопожарна защита и Правилника за вътрешния трудов ред;

  • Участие в планирането и организиране изпълнението на инвестиционната програма на предприятието за изграждане на нови производствени мощности, реконструкция и модернизация

Основни изисквания, на които трябва да отговарят кандидатите:

  • Завършено висше техническо образование;

  • Професионален опит – над 3 години като инженер в същата или сродна сфера на дейност;

  • Познаване на технологичния процес, технико-експлоатационните възможности на инсталираните машини и съоръжения, както и на контролно-измервателната техника и апаратура;

  • Умения за работа с хора и управление на екипи;

  • Висока дисциплина и отговорност при спазване на изискванията за безопасна експлоатация, ремонт и поддръжка на оборудването;

  • Коректност, Убедителност и Авторитетност

  • Инициативност и творчески подход при стриктно спазване на техническите и технологичните изисквания и изискванията за качество;

  • Много добра компютърна грамотност;

  • Способност за бързи и адекватни реакции в различни ситуации, възникващи при изпълнение на служебните дейности;

  • Добро владеене на английски език

Кандидатстването по тази обява става с подробна автобиография на български език.

Наш представител ще се свърже по телефона с кандидатите, които са одобрени за предварителна информационна среща.

Удостоверение за посредническа дейност при наемане на работа номер 2175/16.12.2016, Министерство на труда и социалната политика.

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби