ГЛАВЕН ГОТВАЧ

Хотелски комплекс „СЪНСЕТ,” намиращ се в к.к „Слънчев бряг”,
търси да назначи :
ГЛАВЕН ГОТВАЧ ( All Inclusive)
Задължения:
• Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции.
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
• Отговаря за правилното приготвяне на кулинарната продукция, както и за правилното оформление и представяне на бюфета
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
• Спазва Правилника за вътрешния ред
Изисквания:
• Умение за работа в екип
• Умение за самостоятелна работа
• Енергичност
• Сръчност
• Бързина
• Организираност
• Гъвкавост
• Отговорност
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- фирмено обучение;
- отлично заплащане;
- настаняване или транспорт, храна и униформа;
- работа в млад и динамичен екип;
- възможности за развитие и израстване в компанията;
Ако проявявате интерес и сте подходящ за обявената позиция, моля, изпратете вашата автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм