ЗАД "Армеец" АД / Централно Управление logo

ГЛАВЕН ЕКСПЕРТ, АНАЛИЗИ И ПРОДУКТОВО РАЗВИТИЕ В ДИРЕКЦИЯ "РИСКОВО ЗАСТРАХОВАНЕ"

Няма описание

ЗАД "Армеец" обявява конкурс за длъжността:
Описание на позицията:
• Оценка на риска и офериране на застрахователни продукти от клас Рисково застраховане;
• Обслужване на корпоративни и индивидуални клиенти при сключване на застрахователни полици;
• Обработка и регистриране на документи в информационните системи на Дружеството;
• Оказване на обща методическа помощ и извършване на последващ контрол на застрахователни полици, обработени в агенциите на ЗАД „Армеец“ в страната и от застрахователни посредници;
• Поддържане на ежедневна комуникация със застрахователни посредници и служители на компанията;
• Изготвяне на справки и анализи;
• Участие в проекти по развитие на продуктите и кръстосани продажби.
Изисквания:
• Висше икономическо образование, степен магистър, специалност „Застраховане и социално дело” или друго висше икономическо образование;
• Професионален опит в областта на аквизицията на застраховането миниум 3 години, в частност – застраховки „Рисково застраховане“;
• Професионален опит при директна работа с клиенти и изготвяне на оферти;
• Много добро ниво на английски език – писмено и говоримо; втори чужд език е предимство;
• Отлични презентационни и комуникативни умения;
• Висока мотивация за работа и желание за професионално развитие;
• Отговорност и организираност;
• Много добра компютърна грамотност, практически опит в работа с Excel и PowerPoint е предимство.
Компанията предлага:
• Отлични условия на труд;
• Професионална реализация;
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с дейността на дирекция „Рисково застраховане“.
Необходими документи:
• Кратко мотивационно писмо;
• Актуална автобиография със снимка.
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля, изпратете необходимите документи, като посочите позицията, за която кандидатствате.
Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД "Армеец", действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности