Фронт офис мениджър

Няма описание

Хотелски Комплекс “Mountain Lake”*** търси фронт офис мениджър за целогодишна работа.
Ние Ви предлагаме възможност да работите в млад и динамичен екип, в модерна и мотивираща среда, където да разгърнете свободно Вашите възможности.
Компетентност и изисквания:
1. Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
2. Много добро компютърно ниво (MS Office, Internet, хотелски софтуер, социални мрежи);
3. Приветлив външен вид;
4. Комуникативни умения;
5. Опит на подобна позиция е предимство;
6. Шофьорска книжка е предимство;
7. Владеене на руски език е предимство;
Задължения:
1. Подпомага дейността на управителя на хотела при ръководенето, организирането, координирането на цялостния процес;
2. Участва активно в процеса по организация на персонала, графици за работа, смени на служителите;
3. Следи и участва в процесите на звената в комплекса – хотел, ресторант, SPA център и апартаменти за продажба;
4. Отговаря за изрядната документация, спрямо изискванията на контролиращите органи;
5. Организира активното рекламиране на хотела в социалните мрежи и се грижи за увеличаване на заетостта му.
Качества:
Вие сте подходящият кандидат, ако искате да работите в сферата на туризма и това е вашето призвание. Имате идеи за това как трябва да изглежда качественият туристически продукт и имате нужните качества да го постигнете. Желаете да се развивате и можете да поемате отговорност, умеете да взимате решения в трудни ситуации и да излизате от зоната си на комфорт, вашето его не е по-голямо от това на клиентите ни.
Какво предлагаме ние:
- Приятна работна среда и позитивна атмосфера;
- Въвеждащо обучение;
- Добро заплащане, както и бонусна система обвързана с постигнатите резултати;
- Целогодишна заетост;
- Транспорт и храна;
- Сигурно работно място, възможност за развитие и професионална реализация .

June 10th, 2022

Смолян

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм