Фрезист

Водеща машиностроителна компания с утвърдени пазарни позиции в Европа, Азия и Близкия Изток, търси за своето производствено предприятие в гр. Габрово доказан професионалист за позицията фрезист.
Роля и отговорности:
- Подготвя машината за работа.
- Проверява всички параметри на машината, гарантиращи сигурност при работа.
- Запознава се подробно с детайла, който ще се обработва, разчита работни чертежи и технологии, познава и прилага технологичната последователност на операциите.
- Установява и центрова заготовки.
- Обработва средно сложни детайли.
Изисквания:
- Практически умения;
- Готовност за поемане на отговорност;
- Сръчност, прецизност, изпълнителност.
Компанията предлага:
- Добри условия за работа;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Възможност за професионално развитие.
За да кандидатствате подайте професионална автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Може да кандидатствате и на адрес: гр. Габрово, ул. Генерал Николов № 1
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от Подемкран АД действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Габрово

Търговия и Продажби