ТОТАЛ ФИНАНС СЕРВИСЕЗ БЪЛГАРИЯ ЕООД logo

Финансов консултант - Премиум клиенти

Няма описание

Тотал Финанс Сервисез България ЕООД е една от най-бързо развиващите се компании за професионално финансово-кредитно консултиране, за съдействие и договаряне на кредити в интерес и в полза на клиента.
Успехът на всяка една компания зависи от хората, които работят в нея. Ние разбираме, че всеки търси най-доброто място за работа. Място, където ще може да споделя своите идеи и цели, и да се чувства добре. Затова, ние предоставяме на нашите служители приятелска работна среда, в която личните ценности и идеи на всеки от нас имат значение. Ценим баланса между работата и личното време на нашите служители и държим на адекватното оценяване на положения от тях труд.
Търсим отговорни и мотивирани личности, които да станат част от екипа ни, за да работим заедно за реализиране на общите ни цели. Ако вие търсите динамична работна среда, в която да се развивате и да придобивате нови знания и умения всеки ден, значи сте на правилното място!
Основни задачи и отговорности:
• Да обслужвате и консултирате нашите клиенти относно възможностите за финансиране на техните планове
• Обработка и анализ на постъпилите документи
• Активно привличане на нови клиенти
• Водене на кореспонденция с различните контрагенти на компанията
Изисквания:
• Добри компютърни умения (Работа с MS Office – Word, Excel, Outlook и др.)
• Комуникативност, умения за работа с клиенти и работа в екип
• Висока мотивация и амбиция за постигане на високи резултати
• Опит в търговската или финансовата сфера е предимство
Какво предлагаме:
• Индивидуално въвеждащо обучение
• Възможности за кариерно развитие в бързоразвиваща се компания
• Работа на трудов договор с фиксирано възнаграждение и допълнително месечно възнаграждение, основано на индивидуалните ви резултати
• Работно място в представителен офис на компанията в центъра на града
• Служебен телефон и лаптоп
• Работа в сплотен екип
Ако позицията отговаря на вашите професионални интереси и умения кандидатствайте, като изпратите автобиография на български език с актуална снимка.
Ще се свържем с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности