ФИНАНСОВ ДИРЕКТОР

Няма описание

Галакси Инвестмънт Груп е водеща инвестиционна компания.
От своето създаване до сега компанията инвестира, развива и управлява портфолио от успешни проекти в различни направления на недвижима собственост - хотели, жилищни и ваканционни комплекси, офисни сгради, търговски и индустриални площи. Всички проекти на компанията са плод на колективните усилия на целия екип, неговия висок професионализъм и компетенции.
Стратегическите инвестиции на Галакси Инвестмънт Груп са съобразени с ключовите фактори в динамичната бизнес среда и дългосрочните тенденции на пазара, както и ориентация към постигане на дългосрочен икономически успех.
За финансовата дирекция на компанията търсим опитен професионалист, ориентиран към стратегическите финансови цели, който да заеме позицията:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Ръководство и контрол на фирмените сметки и оптимизиране на паричните потоци;

  • Познаване на основните финансови инструменти за управление на инвестиционното портфолио на компанията;

  • Способност за анализ на финансовите отчети и ключови показатели за ефективност;

  • Изготвяне на годишен бюджет и контрол, относнс неговото спазване;

  • Контрол над разходите и осигуряване на ефективно използване на инвестирания капитал;

  • Оценка на финансовото състояние на компанията;

  • Максимизиране на печалбата с приемливо ниво на риск;

  • Осигуряване на икономическа стабилност на фирмата;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • Опит в международни инвестиционни проекти ще се счита за съществено предимство;

  • Наличие на висше образование с квалификации в сферата на - счетоводство, финанси, икономика;

  • Професионален опит на подобна позиция – минимум 3 години;

  • Професионален опит в обработка и анализ на база данни;

  • Отлично владеене на английски език;

  • Отлична компютърна грамотност;

  • Лоялност и ангажираност към компанията;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Професионална изява и развитие във водеща българска компания;

  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;

  • Отлично възнаграждение;

  • Коректни трудови отношения и отлични условия за работа в модерен и отлично оборудван офис;

  • Дългосрочни трудови взаимоотношения;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посчените изисквания, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Недвижими имоти