F&B Мениджър

КОИ СМЕ НИЕ  Севтополис Медикал & СПА Хотел е място за възраждане на тялото и духа със силата на лековитата минерална вода. Четиризвездният хотел в Павел баня носи чувство за хармония и комфорт, съчетавайки спокойствие със силата на природните богатства на региона и модерна обстановка. Широкият спектър от балнеоложки и оздравителни процедури, изпълнявани под наблюдението на висококвалифициран персонал, в съчетание с уникален СПА център, помага на съвременния човек да достигне до по-добрата версия на себе си.НАШЕТО МОТО Е:“Открий по-доброто Ти!”НАШАТА МИСИЯ Е:Да помогнем на съвременния човек да излезе от матрицата на забързания начин на живот изпълнен със стрес, напрежение  и хронични изменения, тялото да постигне цялостна трансформация на своята същност, за да достигне до по-добрата версия на себе си, изобилстваща с здраве, красота, радост и благоденствие.НАШИТЕ ЦЕННОСТИ СА:АНГАЖИРАНОСТ /готовността ни да отделим време и енергия за нещо в което вярваме/ ОТНОШЕНИЕ /Целостта, съпричастността, взаимното уважение и съобразяване и етичната среда, съизмерима с правата на човека, подкрепят нашата мисия/Насърчаване и постигане на СЪВЪРШЕНСТВО/ Хората от екипа на СЕВТОПОЛИС работят с увереност и разбиране за ролята, която да играят за формирането на бъдещето си/ВИЗИЯТА НИ Е:Да доставяме трансформиращи живота услуги, технологии и продукти, които имат позитивно влияние върху стила, навиците и качеството на живот на хората и организациите.НАСОКАТА В КОЯТО РАБОТИМ Е:Доставяне трансформиращи живота услуги, технологии и продукти, които имат позитивно влияние върху стила, навиците и качеството на живот на хората и организациите. Създаване и развитие на български бранд в България, който съчетава ценностите с професионализма на световно ниво. Дейности като: Гостоприемство,  Настаняване, Медицинска рехабилитация, Здравословно хранене и  начин на живот, Релакс и движение. Прилагане на научно доказани методи и технологии за подпомагане на хората да засилят физическите, умствените и емоционалните си способности и умения и да достигнат пълния си потенциал; Използване на природните източници на здраве и красота познати в древния свят; Като Социално Отговорна Компания утвърждаваме оригинални български продукти, отразяващи хилядолетния опит на предците ни, подкрепяме традиционното българско земеделие и улесняваме достъпа на гостите до здравословна храна; Със системите за устойчиво развитие целим енергийна и ресурсна ефективност, максимален комфорт и здравословна среда за обитателите, нашите гости и екипа ни; Развитие на нашия екип с програма за личностно усъвършенстване и професионални специализации.

За Севтополис Медикал & Спа Хотел, гр.Павел баня хората са най-ценният капитал.
За нашият екип от професионалисти търсим ново попълнение за позицията на F&B мениджър, който да отговаря за ефективното организиране, планиране и контрол на работата на отдел Хранене, включително снабдяване на храни и напитки, получаване, съхранение, изписване от склада, приготвяне и сервиране на храната.
Вашите отговорности:
- Поддържа и развива утвърдените стандарти на обслужване в ресторанта и бара и контролира качеството на предлаганите услуги и себестойност
- Проверява ежедневно себестойността, продажбите и разходите на храни и напитки с цел осигуряване на максимален приход и постигане на бюджета
- Контролира финансовата отчетност на отдела и лично отговаря за предотвратяване на финансови злоупотреби.
- Обучава и развива екипа в отдел Хранене, следи за спазване на стандартите на обслужване, вътрешния ред, външен вид и униформено облекло, организира ежедневните задачи, изготвя план-график за работа на персонала и т.н.
- Запознат е с пазара, конкуренцията и прави предложения за повишаване на оборота и приходите
- Съобразяване дейността на ресторанта с нормативните изисквания в областта и познаване на системите HACCP
Профил: Ориентация към клиента; лидерски умения; умение за работа в екип; комуникационни умения, устойчивост на стресови ситуации; умения за планиране, организираност и внимание към детайла.
Нашите изисквания:
- образование - висше или професионално в сферата на туризма
- доказан опит минимум 3 години на подобна позиция
- отлично владеене на английски език
- прилични компютърни умения
Ние предлагаме:
- динамична работа
- добро месечно възнаграждение
- социален пакет
- настаняване, изхранване, покриване на транспортни разходи
Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте с Ваша автобиография (CV) и актуална снимка.
Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално .Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните, които ще предоставите са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията!

June 10th, 2022

Павел баня

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм