EVENT MANAGER / РЪКОВОДИТЕЛ СЪБИТИЯ

Няма описание

София

Мати-Д е водеща компания за кетъринг услуги в гр. София с бързо развиваща се клиентска база. Създадена през 1991г, днес компанията е предпочитан партньор във високия сегмент на събития.
Наши клиенти в годините и до днес са множество посолства, големи компании, водещи PR и събитийни специалисти, висши държавни инситуции, сватби и сватбени агенти. Tова, което ни определя като незаменим партьор в кетъринг услугите и управлението на специални събития e отношението, креативността и гъвкавата структура на работа.
Нашата мисия e да произвеждаме вкусна и качествена храна, да предоставяме елегантно обслужване, а нашите клиенти да получават сигурност и положително преживяване, което подхожда за събития от най-висок клас. Ние сме надежден, точен и открит партньор към нашите клиенти и служители.
Нашата цел е да сме най-обичания и симпатичен кетъринг на пазара за кетъринг услуги в България.
ВАШАТА РОЛЯ:
Ниe търсим ентусиазиран мениджър на събития, ориентиран към резултати, който да поеме организирането на събития от различен мащаб, които подобряват имиджа на нашите клиенти, повишават лоялността на клиентите и подобряват изживяването и връзката между нашите клиенти и техните гости. Ръководителят на събития ще бъде отговорен за планиране и управление на нашите събития, договаряне на оферти и споразумения с доставчици и партньори, наблюдение на времеви рамки и бюджети, изграждане на мрежа от контакти и изпълнение на целите на събитието. Вашата креативност, организационни умения и визия ще помогнат на нашата организация да подобри видимостта на нашия бранд, да подобри отношенията с клиенти и служители, и да допренесе за растежа на нашата организация.
Идеалният кандидат за тази роля трябва да демонстрира изключителни организационни способности, превъзходни междуличностни умения, умения за многозадачност и отлично управление на времето.
ОТГОВОРНОСТИ на Мениджъра на събития:
Креативност и прилагане на планове и концепции за събития.
Управление на бюджетиране и фактуриране.
Връзки и преговори с доставчици.
Обслужване на логистика.
Отчетност към висшето ръководство.
Управление на комуникация.
Организиране и управление на сервитьори.
Разработване на анкети за обратна връзка за събития.
Изготвяне на отчети след събитието.
ИЗИСКВАНИЯ за Мениджър на събития:
Бакалавър връзки с обществеността, комуникации, маркетинг или сходно.
Доказан опит в планирането и организацията на събития ще се счита за предимство.
Свободно владеене на английски език (писмен и говорим).
Компютърна грамотност (MS Office, Google Workspace, софтуер за онлайн анкети, управления на събития и др.).
Комуникационни и маркетингови умения.
Опит в управлението на проекти.
Добри лидерски умения.
Силно организиран.
Способност за многозадачност, запазване на спокойствие и работа под напрежение в забързана среда.
Добро управление на времето.
Силно внимание към детайла и добри умения за решаване на проблеми.
Експертни междуличностни умения. Умения и способност за справяне с различни типове хора.
Опит в управлението на риска.
Позитивна и общителна личност.
Способност да работите ефективно като част от екип и също така да поемате инициативи, когато възникне необходимост.
Готовност за гъвкаво работно време с фокус към постигане на резултат. (поради естеството на работа има балансирано съотношение на дневни, вечерни и съботно-неделни събития, които изискват присъственост, като това дава възможност за планиране и свободно управление на почивните дни / часове от деня)
Шофьорска книжка кат.B (активен шофьор).
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
Работа в модерна и амбициозна среда.
Атрактивно заплащане с бонус за постижения.
Възможност за личностно и професионално израстване.
Разнообразен екип от страстни и самомотивирани професионалисти.
Приятелска фирмена култура.
Отлични условия на труд.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм