Електротехник, слаботокови инсталации

Волтран ЕООД е специализирана фирма, предлагаща висококачествени системи за видеонаблюдение, контрол на достъпа. Ние стартираме дейност през 2005 година, като наша основна цел е да предлагаме най-качествените услуги в своя бранш. Фирмата продължава да се развива и обогатява своите услуги като предлага:• Видеонаблюдение• Контрол на достъпа и работното време • Изграждане и монтаж на домофонни уредби• Хотелски системи за контрол на достъп, както и паник системи• Изграждане на ел.табла, ел. монтажи, улично осветление.Волтран ЕООД е отговорна фирма, която работи единствено с лицензирани продукти и доставчици, което е гаранция за отличните услуги, които предалга.

Търсим да назначим ел. техник (слаботокови инсталации) на пълен работен ден.
Описание на длъжността:
- Извършва подготвителни операции и монтаж на различни видове оборудване.
- Извършва изграждане, монтаж и свързване на системи за Видеонаблюдение, Пожароизвестяване, Охранителни системи, Компютърни мрежи и други.
- Полагане на кабели.
- Други трудови задачи свързани с характеристика на длъжността.
Отговорности:
- Носи отговорност за повереното му имущество - техника, инструменти и материали.
- Носи отговорност при установени липси на резервни части и материали, поверени му във връзка с работата.
- Носи отговорност при некачествено извършен ремонт или профилактика на електрическите мрежи, машини и съоръжения.
- Работникът е длъжен да спазва утвърдените във фирмата правила за здравословни и безопасни условия на труд.
- Спазване на трудовата дисциплина.
- Има командировки в страната които се заплащат допълнително.
Изисквания:
-Опит при изграждане на системи за видеонаблюдение, контрол на достъпа, Пожароизвестяване, СОТ и LAN мрежи. ( минимум 1 година)
- Минимум Средно образование
Ние предлагаме:
1. Фирмено облекло.
2. 40 часова работна седмица
3. Стартова заплата 1500 лева
4. Шофьорска книжка ( задължително)
Търсим отговорен, сериозен и с желание за работа кандидат.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ремонтни и Монтажни дейности