Електротехник

Волтран ЕООД е специализирана фирма, предлагаща висококачествени системи за видеонаблюдение, контрол на достъпа. Ние стартираме дейност през 2005 година, като наша основна цел е да предлагаме най-качествените услуги в своя бранш. Фирмата продължава да се развива и обогатява своите услуги като предлага:• Видеонаблюдение• Контрол на достъпа и работното време • Изграждане и монтаж на домофонни уредби• Хотелски системи за контрол на достъп, както и паник системи• Изграждане на ел.табла, ел. монтажи, улично осветление.Волтран ЕООД е отговорна фирма, която работи единствено с лицензирани продукти и доставчици, което е гаранция за отличните услуги, които предалга.

Описание на длъжността:
- Извършва подготвителни операции и монтаж на различни електрически компоненти.
- Извършва изграждане, монтаж и свързване на различни електрически табла.
- Монтаж на кабели и апаратура.
- Свързване на контакти, лампи на улично и сградно осветление.
- Други трудови задачи свързани с характеристика на длъжността.
Отговорности:
- Носи отговорност за повереното му имущество - техника, инструменти и материали.
- Носи отговорност при установени липси на резервни части и материали, поверени му във връзка с работата.
- Носи отговорност при некачествено извършен ремонт или профилактика на електрическите мрежи, машини и съоръжения.
- Работникът е длъжен да спазва утвърдените във фирмата правила за здравословни и безопасни условия на труд.
- Спазване на трудовата дисциплина.
- Има командировки в страната които се заплащат допълнително ( моля кандидати които нямат възможност за такива да не подават документи)
Изисквания:
- Минимум Средно образование в областта на електротехниката или електрониката
- Минимум 2 години професионален опит като ел.техник или ел.монтьор
Ние предлагаме:
1. Фирмено облекло.
2. 40 часова работна седмица
3. Стартова заплата 1400 лева и командировки
4. Шофьорска книжка е предимство.
Търсим отговорен, сериозен и с желание за работа кандидат.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ремонтни и Монтажни дейности